Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı

Kectech Hakkında

2009 yılında kurulan MT Bilgi Teknolojileri’nin Ar- Ge merkezi tarafından tasarlanan KECTECH MTK-200 Türkiye’nin ilk TSE onaylı Kart Erişim Cihazı (KEC) unvanına sahiptir.

Kectech Hakkında Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı
Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı Kectech | Vera Kimlik Erişim Cihazı

Marka Hakkında Bilgi

%100 Türk sermayesi ile yine Türk mühendisleri tarafından hayata geçirilen KECTECH MTK-200 gerek devlet kuruluşlarının, gerekse özel sektörün verdiği kart doğrulamayı gerektiren sağlık, belediyecilik, bankacılık, tapu, noter vb pek çok hizmette güvenli ve doğru bilgiye ulaşılması hayati önem arz etmektedir. 

Türkiye’nin dijital dönüşümünde öncü role sahip MT Bilgi Teknolojileri finansal alanda gerçekleştirdiği yatırımlarına veri güvenliği üzerine geliştirdiği Kart Erişim Cihazları (KEC) ile devam etmektedir.

KECTECH MTK-200 sunduğu uçtan uca hizmetle kartları koruma altına almakta, karşımıza çıkacak teknolojik sahtecilik olaylarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’nin ilk TSE Onaylı Cihazı

KECTECH MTK-200 üzerinden yapılan her işlem Elektronik Kart Doğrulama Sistemi verilerine ulaşır, yetersiz kişi doğrulamasından kaynaklanan usulsüzlük, yolsuzluk ve mali kayıplar asgariye indirir.

4 Ayrı Güvenlik Seviyesi

KECTECH MTK-200 cihazında, güvenlik seviyesi politikaları ile belirlenen 4 güvenlik seviyesi bulunmaktadır. (Kart 1, Kart 2, PIN, PIN+Biyometrik) Hizmet alan kişinin kart doğrulaması güvenirliliğini arttırmak için parola uygulamasının yanı sıra birçok biyometrik yöntemler de kullanılmaktadır. Cihazın üzerinde parmak izi okumak için parmak izi sensörü vardır. Damar izi okumak için dışarıdan damar izi sensörü de takılabilmektedir.

Uçtan Uca Hizmet

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kadar uzanan bayi ve teknik servis ağıyla hizmet veren MT Bilgi Teknolojileri'nin gücünü arkasına alan KECTECH MTK-200 teknolojik dönüşümünüzde en büyük destekçiniz olacaktır.